Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Orkun Çetinkaya  Bikinijet’ in Hızlı Yükselişi
Orkun Çetinkaya Bikinijet’ in Hızlı Yükselişi Sizi biraz tanıyalım? Nasıl başladı kariyer hikayeniz?  Boğaziçi’nde okuyordum,  baktım okul öyle yakın bir zamanda bitmeyecek,babamın önce savaş pilotu sonra havayolu kaptanı olmasının..
En Genç Medya Patronu Serdar Mercan
En Genç Medya Patronu Serdar Mercan, Sermer Medya yönetim kurulu başkanı olarak son yıllarda birçok ünlü markanın reklam ajansı oldu ve yaptığı reklam kampanyalarıyla reklam ajans dünyasında önemli isimler arasında yerini aldı. “Her rekl..
   Türkiye’de birbirinden değerli inşaat projelerinin altında imzası olan Ceylan Grup’un sahibi, aynı zamanda da Tümsiad’ın yönetim kurulu üyelerinden olan başarılı iş adamı Muammer Ceylan ile başarısının ardındaki sırr..
Gökyüzünden Gelen Lüks
Dünyada giderek yaygınlaşan bussines jet uçak kullanımı, Türkiye'de de gelişme gösteriyor. Bu alanda dünya çapında faaliyet gösteren bir şirket olan Aviation Resource Group'un Türkiye temsilciliğini yapan iş kadını Gülşah Güler ile sektör..
Zeynep Yazıcı
1. Zeynep Hanım öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?   Öncelikle röportajınız için teşekkür ediyorum, yakından takip ettiğim derginize konuk olmaktan mutluluk duydum. 1983 yılında İstanbul'da doğdum. 2004 yılından beri iş hayatının içindeyim...
Yusuf Çavdar
Ofton İnşaat Turizm Başkanı Yusuf Çavdar ile Çok Özel Ofton İznşaat Turizm Başkanı Yusufl Çavdar’ın, en büyiük aşkı otelcilik, bunu gizlemiyor. Yalnız, kalbinin öğretmenlik ateşiyle yanıp tutuştuğu da belli... O koca genel müdürü, birk..
Selma Sonay
PASTA SANATI Selma Sonay’ın farklı yetenek ve meraklarını birleştirerek kurduğu butik kurabiye, cupcake ve pasta atölyesi; “Queensely Patisserie” büyük beğeni topluyor. Bu işe ani bir kararla başlayan ve bugün siparişleri dahi yetiştir..
Pınar Bent
Gelin adayları ile buluşmaya devam ediyoruz Yeni nesil gelinliklerimiz, artık gelinlik dışında ki kıyafetlerinde tek adresi oluyor. Evden çıkarken giyecekleri gelinlik tadında elbiseler, after party için giyilen rahat ve şık kıyafetler, be..
Ayşen Yersen Palladium AVM müşterileri için Palladium lokasyon olarak çok ideal bir yerde. Fakat önceki yıllarda yerleşim günümüzde ki kadar yoğun değildi. Şimdi ise konutlar fazlalaştı ve yerleşim arttı. Bu yerleşimin..
Nazan CİHAN
YILBAŞI GECESİ KIŞ GÜNEŞİ -Yılbaşı gecesi malum herkes telaşlı. Herkes çok güzel olmak istiyor. Beğendiği kıyafetin içine girebilmek istiyor. Beslenme uzmanı bir doktor olarak ne önerirsiniz?     Böyle özel gecelerde gerçekten daha fit da..
GÜL YETKİN
GÜL YETKİN En özel anlarınızı Emel Diamond ile ölümsüzleştirin Mücevher, pırlanta, değerli taş, güven, değişik tasarımlar ama en önemlisi kalite ve yenilik kelimelerini bir arada taşıyan bir marka Emel Diamond. 2003 yılından buyana Emel..
Banu Ergin
“2016 yılı ülkemiz için çok zor olsa da önümüzdeki yıla tüm sorunları geride bırakarak yeni yıla umutla girmeyi umuyorum” Yaklaşık 20 yıldır iletişim sektörünün içerisinde olan Banu Ergin ile hem sektörü hem de 2016 yılını değerlendirdik..
Ayşe Burcu Kaya  “Python Dreams” ile gelen şıklık
Kurumsal firmalarda edindiği tecrübeler sonucunda “Ayşe Burcu Kaya” adlı markasını oluşturan Burcu Kaya, tasarımdaki trendin genelde kıyafet üzerine olması ve günümüzde neredeyse herkesin birbirine benzer, giyinmesi sonucu ortaya çıkan fark..
Liana Pesah
Yeni bir yılın kapılarını aralamak üzereyiz. Bu durum bazılarımız için heyecanlı bir süreçken, kimilerimiz için de kişisel bir kabusa dönüşebiliyor. Çünkü ‘yeni yıl’ aynı zamanda ince ve fit bir vücudu hayal etmek, o çok beğendiğimiz elbise..
Paylaş
 
Anket