Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Gomıs Alışverişte
Galatasaray’ın sezon öncesi transfer ettiği Fransız yıldız Bafetimbi Gomis, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. İstanbul’u öğrenmeye ve alışmaya çalıştığı her halinden gözlenen yıldız futbolcu, yanında ki arkada..
Sinema Keyfi
Başarılı oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren Gonca Vuslateri, önceki akşam eşi Edip Burak Ertoğan ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. 'Caffe Nero' da kahve içen ikili, daha sonra soluğu sinema salonunda aldı...
İstediğim Proje Teklifi Gelmiyor
Usta oyuncu Nebahat Çehre, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. 'Beymen' de alışveriş yapan Çehre, alışveriş sonrasında meydan katında bir kafede kahve içip günün yorgunluğunu attı. Şu anda tatil yaptığını söyleyen u..
41 Kere Maşallah
Usta tiyatrocu Nilgün Belgün, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. AVM'de bir süre mağazaları dolaşan oyuncu yazlık alışveriş yaptı. Tiyatro'da 40 yılı geride bırakan usta oyuncu, ''bu sene 41. yıla özel bir gösteri ..
Almanya 'dan Gelen Misafirlerini Gezdirdi
Beşiktaş'ın sözleşmesi biten oyuncusu Ömer Şişmanoğlu, geçtiğimiz gün İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Almanya'dan tatil için Türkiye'ye gelen yakınlarını İstanbul'u gezdirmeye çıkan Ömer Şişmanoğlu, ayaküstü soruları yanıt..
Demet Şener Avukatı İle Alışveriş Turunda
Güzel manken Demet Şener, önceki gün avukatı aynı zamanda da arkadaşı olan bayan ile İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Şık giyimiyle göz dolduran Demet Şener, AVM'de bulunan Zuma Restorana geçerek dostlarıyla yemek eşl..
YENİ KLİP YOLDA
Sahnelerin başarılı ve güzel şarkıcısı Ziynet Sali, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Tek başına geldiği AVM’de yakın arkadaşları ile bir araya gelen güzel şarkıcı, yeni klip müjdesini verdi. Önümüzde ki hafta tam..
DEDE TORUN BAŞ BAŞA
Galatasaray Kulübü'nün eski başkanlarından iş adamı Faruk Süren ve torunu Raif Elmas, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Beraber alışverişe çıkan Süren ve torunu, bir süre mağazaları dolaşıp tatil alışverişi yaptılar. Daha sonra bir..
DEDE TORUN BAŞ BAŞA
Galatasaray Kulübü'nün eski başkanlarından iş adamı Faruk Süren ve torunu Raif Elmas, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Beraber alışverişe çıkan Süren ve torunu, bir süre mağazaları dolaşıp tatil alışverişi yaptılar. Daha sonra bir..
ALIŞVERİŞ TURUNDA
  Sahnelerin eğlenceli ismi Fatih Ürek, geçtiğimiz gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Akşam üzere geldiği AVM'de mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Ürek, daha sonra Beymen'e geçerek burada ev eşyası baktı. Fatih Ürek, ..
PAZAR KEYFİ
  Usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu, önceki gün eşi Gülenay Kalkan ile geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflerimize yansıdı. Hafta sonunu beraber geldikleri AVM'de geçiren çift, mağazaları dolaşıp sezon alışverişi yaptılar. Tarık Ünlüoğ..
HAYRANLARINDAN YOĞUN İLGİ
Ekranların yakışıklı oyuncusu Barış Arduç, önceki gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflerimize yansıyan ünlüler arasındaydı. Yalnız başına geldiği AVM'de mağazaları dolaşıp alışveriş yapan Arduç, hayranlarından yoğun ilgi gördü...
DOSTLARI İLE YEMEK YEDİ
Yakışıklı oyuncu Engin Hepileri, önceki gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Yeni sezonda tiyatro sahnesinde yer almaya devam ettiğini belirten Hepileri, dostları ile Hacı Abdullah'da bir araya geldi. Engin Hepileri, dost..
İŞ TOPLANTISI
  Başarılı iş kadını Dilek Birgen, geçtiğimiz gün geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflerimize yansıdı. Yoğun iş temposuyla çalışmalara devam ettiğini belirten Dilek hanım, ekibi ile birlikte geldiği AVM'de bir mekana geçerek topla..
KIZ KIZA ALIŞVERİŞ
Nefise Karatay, önceki gün yakın arkadaşı ile beraber geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz haftalarda Beymen mağazasına verdiği siparişini almaya gelen Karatay, işlerini tamamladıktan sonra kız arkadaşı ile..
ALIŞVERİŞ ZAMANI...
Başarılı teknik adam Mustafa Denizli’nin küçük kızı Lal Denizli, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Lal Denizli, günün erken saatlerinde geldiği AVM’de kısa bir süre mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı. Alışveriş sonrasında, kısa b..
 ZİYNET SALİ  İŞ TOPLANTISI
Güzel şarkıcı Ziynet Sali, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Sali, bir restoranda yeni projeleri için iş arkadaşları ile toplantı yaptı. Geçtiğimiz günlerde yeni şarkısı “Bir Melekten Hediye” ile sevenleriyle buluşan ..
Yoğun iş hayatı ile dikkat çeken Pelin Akın objektiflere yansıdı
Akfen Holding ve TAV Havalimanları Holding Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Hamdi Akın'ın kızı, Pelin Akın geçtiğimiz günlerde bir iş toplantısı için Kanyon'daydı. İş toplantısı ile birlikte öğle yemeği de yiyen Pelin Akın yemek sonrası tekr..
Paylaş
 
Anket