Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Vakur Tokgözlü ve eşi Cana Hanım Akşam Yemeğinde
Ünlü iş adamı Vakur Tokgözlü ve eşi Cana Hanım geçtiğimiz gün Kanyon'daydı. Birlikte akşam yemeği için Kanyon'a gelen ünlü çift, baş başa romantik bir akşam geçirdiler. Yemeğin ardından Vakur-Cana Tokgözlü Cinemaximum'da film izlediler.
Feryal Gülman Alışverişte
İstanbul cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Feryal Gülman geçtiğimiz gün Kanyon'daydı. Feryal Hanım akşam üstü geldiği Kanyon'da mağazaları gezerek alışveriş yaptı. Alışverişin ardından Feryal Gülman Kanyon'dan ayrıldı.
Gomıs Alışverişte
Galatasaray’ın sezon öncesi transfer ettiği Fransız yıldız Bafetimbi Gomis, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. İstanbul’u öğrenmeye ve alışmaya çalıştığı her halinden gözlenen yıldız futbolcu, yanında ki arkada..
Sinema Keyfi
Başarılı oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren Gonca Vuslateri, önceki akşam eşi Edip Burak Ertoğan ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. 'Caffe Nero' da kahve içen ikili, daha sonra soluğu sinema salonunda aldı...
İstediğim Proje Teklifi Gelmiyor
Usta oyuncu Nebahat Çehre, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. 'Beymen' de alışveriş yapan Çehre, alışveriş sonrasında meydan katında bir kafede kahve içip günün yorgunluğunu attı. Şu anda tatil yaptığını söyleyen u..
41 Kere Maşallah
Usta tiyatrocu Nilgün Belgün, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. AVM'de bir süre mağazaları dolaşan oyuncu yazlık alışveriş yaptı. Tiyatro'da 40 yılı geride bırakan usta oyuncu, ''bu sene 41. yıla özel bir gösteri ..
Almanya 'dan Gelen Misafirlerini Gezdirdi
Beşiktaş'ın sözleşmesi biten oyuncusu Ömer Şişmanoğlu, geçtiğimiz gün İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Almanya'dan tatil için Türkiye'ye gelen yakınlarını İstanbul'u gezdirmeye çıkan Ömer Şişmanoğlu, ayaküstü soruları yanıt..
Demet Şener Avukatı İle Alışveriş Turunda
Güzel manken Demet Şener, önceki gün avukatı aynı zamanda da arkadaşı olan bayan ile İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Şık giyimiyle göz dolduran Demet Şener, AVM'de bulunan Zuma Restorana geçerek dostlarıyla yemek eşl..
Paylaş
 
Anket