Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Manzaraya  Karşı Uzakdoğu Tatları; Rona Concept Asia
İstanbul’un köklü isimlerinden Suadiye Oteli’nin eşsiz adalar manzaralı terasında açılan Rona Concept Asia kapılarını lezzetseverlere açtı. Sadıkoğlu Ailesi’nin 3. Kuşak temsilcisi Merve Naz Sadıkoğlu’nun işletmeciliğindeki, gece ve gündüz..
TÜMSİAD’DA 15 TEMMUZ BİLDİRİSİ
TÜMSİAD  ve kardeş kuruluşları Semerkand Vakfı, Beşir Derneği, GENÇ-KON ve mostar Gençlik Federasyonu, 15 Temmuz’un birinci yıldönümünü değerlendirmek için bir Basın Toplantısı düzenledi. Toplantıda yaptıkları açıklamalarda; “15 Temmuz 20..
RABİA-HÜSEYİN KURŞUN'DAN ÖZEL DOĞUM GÜNÜ
Rabia-Hüseyin Kurşun çiftinden kızları için keyifli bir doğum günü partisi Rabia-Hüseyin Kurşun çifti, kızları Nil ve Naz için Levent’teki Party Kids’de keyifli ve eğlenceli bir doğum günü partisi düzenledi. Nil’in 6, Naz’ın 2 yaşına gir..
MARELLA'DAN YAZA SICAK DOKUNUŞ
GÜLBİN SİMİTÇİOĞLU EV SAHİPLİĞİNDE; MARELLA’DAN ‘YAZA MERHABA’ DAVETİ Marella hayat dolu İlkbahar-Yaz koleksiyonu Gülbin Simitçioğlu ev sahipliğinde özel bir "Yaza Merhaba" daveti ile tanıtıldı. Koleksiyonda tropik havalardan esintiler..
LİARAC İLE EV KONFORUNDA DAVET
CEMİYET HAYATININ ÜNLÜ İSİMLERİ LIERAC TARAFINDAN DÜZENLENEN ÖZEL DAVETTE BİR ARAYA GELDİ Dünyaca ünlü Fransız dermokozmetik markası Lierac, Soho House İstanbul’da düzenlediği özel bir lansman daveti ile yeni ürünlerini tanıttı. Cemiyet ..
Yaza selam, NATUZZI İle Büyümeye Devam
Türkiye mobilya sektörüne kaliteli üretimi ve benzersiz modelleriyle farklı bir yaklaşım getiren Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon, geleneksel “Yaza Merhaba” partisiyle yeni açılımların sinyalini verdi.  Dünyaca ünlü İtalyan mobilya m..
Luxury Spring Party
Tülay Özmen ve Nursel Arslan’ın Szirve Project olarak düzenlendiği ve Onka Grup işbirliğiyle gerçekleşen “Luxury Spring Party” etkinliği Sortie’de yapıldı. Çok sayıda ünlü marka ve tasarımcının katıldığı etkinlikte dekorasyondan kitaba..
HARDAL BU YAZIN RİTMİNİ YAKALAYACAK
MAR GROUP BÜNYESİNDE YER ALAN HARDAL RESTAURANTLARININ YENİ ŞUBESİ HARDAL TÜRKBÜKÜ’NÜN AÇILIŞ DAVETİ İLE BODRUM’A MERHABA DEDİ Hardal, yaz boyunca tüm gün süren dj performansları ve konsept partilerine ek olarak happy hour'larla Türkbükü..
ETİN JÖNÜ ETİLER’DE
Gürkan Şef, Etiler’deki yeni mekanının kapılarını görkemli bir davetle açtı Gürkan Şef, Etiler Nispetiye’deki özel tasarımı ve şıklığı ile göz kamaştıran yeni mekânıyla fark yaratıyor. Üç yıl gibi kısa sürede dünya çapında işlere imza at..
Avrupa Gününe Görkemli Kutlama
  Avrupa Günü, Fransız Sarayı'nda anlamlı ve görkemli bir davet ile kutlandı. Ev sahipliğini Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger'in yaptığı davete, Erdal- Belkıs Aksoy, Federica Ferrari Bravo ve Roula- M..
Ege’min Bereketi Kadının Emeği
YUDUM EGEMDEN, SİTARE KALYONCUOĞLU İLE ÖZEL BİR DAVET GERÇEKLEŞTİRDİ YUDUM’un doğduğu topraklara olan vefasını sergileyen, Ayvalıklı kadınların el emeğiyle hazırladığı özel Egemden şişeleri ile kalplere ve hayatlara dokunan Ege’min Berek..
BİKAP Sınır Tanımıyor
 BİKAP'ın Adana'da düzenlediği Alışveriş ve Eğlence Şenliği ünlü isimlerin akınına uğradı.   İstanbul'da düzenlediği yardım etkinlikleriyle ismini duyuran Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), İstanbul ve Ankara'nın ardından BIKAP Tur..
DÜNYADA BİR İLK DOWN ŞEFLER İŞE BAŞLIYOR
İstanbul Down Sendromu Derneği'nin önemli projelerinden olan Down Şefler Mesleki Eğitim ve İstihdam Projesi, 9 Mayıs Salı günü Sheraton Grand İstanbul Ataşehir otelinde gerçekleştirilen final gecesiyle tamamlandı.  İstanbul Down Sendromu..
Avrupa Gününe Görkemli Kutlama
Avrupa Günü, Fransız Sarayı'nda anlamlı ve görkemli bir davet ile kutlandı. Ev sahipliğini Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger'in yaptığı davete, Erdal- Belkıs Aksoy, Federica Ferrari Bravo ve Roula- Mehmet..
Erdoder Suada’da yeni bir Şehire daha umut oldu...
Erken doğan bebeklerin ve ailelerinin yaşama bağlanma umudu olan Er-Do-Der, Mardin, Kars ve Sinop’tan sonra yeni bir ile “yeni doğan ünitesi” kurma projesine katkı sağlayacak bir etkinliğe daha imza attı. Suada’da gerçekleşen etkinlikte E..
En Şirin Doğum Günü
    Sosyal yaşamın gözde isimlerinden İpek- Berk Köse çifti, kızları Ceren ve Beren için Levent’te Şirinler Konseptli masal gibi bir doğum günü partisi organize etti. Öğlen saatlerinde düzenlenen etkinlikte Beren ve Ceren, gelen arkad..
Bir Umut ve Gül Derneği’nin Shangri-La Bosphorus'ta
Cemiyet hayatının ünlü isimleri, Bir Umut ve Gül Derneği’nin Shangri-La Bosphorus'ta düzenlediği yemekte biraraya geldi   Cemiyet hayatının ünlü isimleri, Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kalan genç kızlarımızın ihtiyaçlarını ka..
Türkiye Yardım Sevenler Derneği 89. yılını kutladı
  Mustafa Kemal Atatürk’ün 1928 yılında kurduğu ve 1932 yılında da şimdiki adını verdiği Türkiye Yardım Sevenler Derneği 89. yılını Shangri-La Bosphorus Holtel'de düzenlenen şık bir resepsiyon ile kutladı. Ev sahipliğini Mehmet Köyme..
Paylaş
 
Anket