Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Wind of İstanbul Ferko Signature’da…
Wind of İstanbul Ferko Signature’da… Medya sanatçısı, yönetmen ve araştırmacı Refik Anadol’un Wind of İstanbul eseri, Contemporary Istanbul kapsamında Ferko Signature’da düzenlenen etkinlik ile sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Ferko Yön..
 Ressam Hanife Akdağ’dan “Doğadan Esintiler” Sergisi
 Ressam Hanife Akdağ’dan “Doğadan Esintiler” Sergisi Hobi olarak başladığı resim sanatına 2001 yılından bu yana profesyonel olarak devam eden sanatçı bir çok sergi ve etkinliklere katıldı. İlk kişisel sergisini 2003 yılında açan Akdağ “D..
SEPHORA, KAT VON D KOLEKSİYONUNA ÜNLÜ ÇIKARMASI
SEPHORA, KAT VON D KOLEKSİYONUNA ÜNLÜ ÇIKARMASI Sephora’nın Türkiye’ye getirdiği Amerikalı dövme sanatçısı Kat Von D’nin vegan makyaj koleksiyonu, düzenlenen bir davet ile ünlü isimlerin beğenisine sunuldu. Kadınların vazgeçilmez dura..
Moda ve Teknoloji Sanatla Buluştu!
Moda ve Teknoloji Sanatla Buluştu! Sanatla teknolojinin iç içe geçtiği televizyon Samsung The Frame’in Türkiye lansmanı ikonik Fransız Galeries Lafayette’te yapılan bir davetle tanıtıldı. Samsung Electronics Türkiye Başkanı DaeHyun Ki..
Rabia Kurşun“DİAMOND” isimli hazır giyim koleksiyonu tanıttı
Rabia Kurşun’un kendi adını taşıyan ve baş tasarımcısı olduğu moda markasının, 2017 Sonbahar-Kış “DİAMOND” isimli hazır giyim koleksiyonu, 28 Eylül 2017 tarihinde Fairmont Quasar Otel’ de çay daveti eşliğinde, mini bir defile ile modaseverl..
Wind of İstanbul Ferko Signature’da
Wind of İstanbul Ferko Signature’da… Medya sanatçısı, yönetmen ve araştırmacı Refik Anadol’un Wind of İstanbul eseri, Contemporary Istanbul kapsamında Ferko Signature’da düzenlenen etkinlik ile sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Ferko Yön..
ER-DO-DER Prematüre bebeğe umut oldu
Prematüre bebeklerin hayata tutunmaları için çalışmalar yapan Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (ER-DO-DER) üyeleri ve destekçileri yeni sezonu İstinyePark’ta bulunan La Petite Maison Istanbul’da düzenlenen şık bir davetle açtı. Sosyal ..
Aslı Şen ve Dr. Cansen Yeni “Fashion and Beauty Talks”  daveti
Aslı Şen ve Dr. Cansen Yeni “Fashion and Beauty Talks” kapsamında Galeries Lafayette’de buluştu Kök hücre yöntemi ile sağlık ve güzellik konusunda fark yaratan ONKIM danışmanı Dr. Cansen Yeni ve saç bakımı konusundaki deneyimlerini Ash..
ALTIN KALPLER YENİ SEZONA ATATÜRK KÖŞKÜNDE VERDİĞİ YEMEKLE MERHABA DED
  ALTIN KALPLER YENİ SEZONA ATATÜRK KÖŞKÜNDE VERDİĞİ YEMEKLE MERHABA DEDİ   Kadın ve Çocuklara yardımcı olmak adına başkanlığını şenay dağlı’nın gerçekleştirdiği Altın Kalpler Gönüllü Yardım Platformu yeni sezona muhteşem bir açılı..
Elements Yalıkavak villaları Cemiyete tanıtıldı
İş ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri, dünyaca ünlü mimar Emre Arolat imzasıyla hayat bulan Elements Yalıkavak villalarında gerçekleşen davette bir araya geldi.  Tüm dünyada giderek yükselen lüks yaşam trendi, Türkiye’de Elements Yalıkava..
LION DIAMOND VE MEL’S DESİGN NEW SUMMER COLLECTION İLE ÇEŞME’DEN SONRA
Lion Diamond'ın sahibi Öznur Yakın ile Mel’s Design'ın yaratıcısı ve iç dekoratör Melda Aksu, Çeşme’deki başarılı New Summer Collection etkinliğinin bir yenisini de Bodrum’da gerçekleştirdiler. Öznur Yakın ve Melda Aksu, Pınar Altuğ’un e..
TÜMSİAD’DA 15 TEMMUZ BİLDİRİSİ
TÜMSİAD  ve kardeş kuruluşları Semerkand Vakfı, Beşir Derneği, GENÇ-KON ve mostar Gençlik Federasyonu, 15 Temmuz’un birinci yıldönümünü değerlendirmek için bir Basın Toplantısı düzenledi. Toplantıda yaptıkları açıklamalarda; “15 Temmuz 20..
Yaza selam, NATUZZI İle Büyümeye Devam
Türkiye mobilya sektörüne kaliteli üretimi ve benzersiz modelleriyle farklı bir yaklaşım getiren Fatih Kıral Mobilya & Dekorasyon, geleneksel “Yaza Merhaba” partisiyle yeni açılımların sinyalini verdi.  Dünyaca ünlü İtalyan mobilya m..
HARDAL BU YAZIN RİTMİNİ YAKALAYACAK
MAR GROUP BÜNYESİNDE YER ALAN HARDAL RESTAURANTLARININ YENİ ŞUBESİ HARDAL TÜRKBÜKÜ’NÜN AÇILIŞ DAVETİ İLE BODRUM’A MERHABA DEDİ Hardal, yaz boyunca tüm gün süren dj performansları ve konsept partilerine ek olarak happy hour'larla Türkbükü..
Paylaş
 
Anket