Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

AH FENERBAHÇE VAH FENERBAHÇE
Ah Fenerbahçe Vah Fenerbahçe Fenerbahçe’min maçlarına gitmeyeli yıllar oldu. Son kez ne zaman Şükrü Saraçoğlu’nda maç izlediğimi hatırlamıyorum bile! Hiç şüphesiz bunda her geçen gün daha da kötüye giden Türk futbolunun payı çok büyük. Ama..
BİR YERDE YANLIŞ YAPTIM!
BİR YERDE YANLIŞ YAPTIM! Kendimi bildim bileli yazıp duruyorum. Beni yakından tanıyanlar iyi bilirler. Hep idealist oldum. Etliye sütlüye karışmadan, suya sabuna dokunmadan edemedim. Bir yerde hata gördüysem “Kral çıplak” demekten de ger..
Mayıs ve Tatlı Telaşı
Değişimin, yeniliğin, sıcağın ve umudun dönemi olan bahar mevsimine girmiş bulunmaktayız. Bahar mevsimi, herkesin hayatında yeni başlangıçlara gebe ve bu nedenle bahar denilince akla gelen ilk kavram, bereket. Doğanın tüm güzelliklerini önü..
Bir Dubai masalı...
Bu ay harika geçen Dubai seyahatimi anlatmak istiyorum sizlere. Dubai maceram tabii ki THY ayrıcalığıyla başladı! Uçuşumu Türk Hava Yolları Busıness Class ile yaptım ve THY'ye bir kere daha hayran kaldım. Gerçekten bu işte son noktalar! Per..
Tahir Kıran
Yeter bırak git artık! Uzunca zamandır Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım hakkında yazı yazmıyordum. Başarısızlığı fırsat bildi acımasızca eleştiriyor demesinler diye sesliğe bürünmüş, köşeme çekilmiştim. Gelin görün ki yaşanılanlar karşısında ar..
Cüneyit YALINKILIÇ
TÜRK FUTBOLUNUN HELVASINI BİLE YİYEMEDİK! Dostlarım, arkadaşlarım, meslek büyüklerim ısrarla neden şike yazmayı kestiğimi soruyorlar. Evet, haklılar uzunca bir süredir bu konuda yazmıyorum. Ne yazayım ki? Yazılacak her şeyi yazmışım zaten..
Diş Hekimi Dr. Agah CAN
Diş Hekimi Agah Can Dişlerde Aşınmalar ve Estetik Kaygılar Diş sert doku aşınmaları diş hekimliğinde giderek artan sıklıkta görülen bir problemdir. Son zamanlarda diş aşınmalarındaki artışın sebebi, insanların dişlerinin daha uzun süre ağ..
Şehirde Fenix rüzgarı!
Son zamanların en gözde mekanından bahsetmek istiyorum bu ay! Yazın Bodrum Palmarina'da başlayan popülerite kış ayında Etiler'de devam ediyor. Hangi mekan mı? Tabii ki Fenix.. Şimdilerde herkesin dilinde; yer bulmak nerdeyse imkansız, her a..
Düşünmüş, yapmış, başarmış ve paylaşmış....
Sevgili Kadınlarımız Yine dopdolu bir sayıyla karşınızdayız. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel bir sayı hazırladık. Şu gün, bu gün diye sınıflandırıp bu günleri tek bir güne sığdırmak bence bu özel günleri hatırlamak için yeterli değil, k..
Paylaş
 
Anket