Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Tahir Kıran "Yeter bırak git artık!"

Yeter bırak git artık!
Uzunca zamandır Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım hakkında yazı yazmıyordum. Başarısızlığı fırsat bildi acımasızca eleştiriyor demesinler diye sesliğe bürünmüş, köşeme çekilmiştim. Gelin görün ki yaşanılanlar karşısında artık sabrım kalmadı. Ben demiştim demekten hoşlanmıyorum ama geçmişte de belirttiğim gibi görünen köy kılavuz istemiyor. Nitekim Aziz Yıldırım bu koltuk sevdasından vazgeçmedikçe yüzümüz maalesef gülmeyecek.

Fenerbahçe tarihinin en kötü dönemlerinden birini daha geçiriyor. Tarihte en fazla Galatasaray şampiyonluğu gören başkan unvanına sahip olan Aziz Yıldırım kulübümüzün koltuğuna babasının malı gibi çöreklenmiş durumda. 
19 yıldır Fenerbahçe Başkanlığı yapan ve karşına ciddi aday çıkmadığından yakınan Aziz Yıldırım karşısına çıkan adayları her zaman olduğu gibi karalayarak, türlü iftiralarla yıpratarak Fenerbahçe düşmanı ilan ederek, bertaraf ediyor.
Fenerbahçe’mizin adını şike skandallarına bulaştırarak boynumuzu rakiplerimiz karşısında eğen, kendi menfaatlerini kulübümüzün menfaatlerinden önünde tutan Aziz Yıldırım, bunlardan dolayı en ufak rahatsızlık duymazken; kendisini eleştiren, foyalarını döken herkesi hainlikle suçlayıp, kulüpten attırmak için elinden ne geliyorsa yaptı. Bunda da çoğu zaman başarılı oldu.
Ama artık yeter! Dur demenin zamanı çoktan gelmişti. Şanlı Fenerbahçe taraftarı isyan bayrağını açtı. 
Üst üste 3 kez şampiyonluk sözü verip, ardından her sene taraftarları hayal kırıklığına uğratan bir Fenerbahçe ortaya çıkaran başkan, bu sene de lige ve Avrupa’ya havlu atmış bir takımı önümüze çıkardı. 

Yaşantısını Sarı Lacivertli renklere adamış olan bizler için, şu günlerde yaşadığımız olumsuzlukların bizde oluşturduğu travmalar artık kaldırılacak gibi değil. “Ne olacak bu Fenerin hali” sorusunu sürekli olarak duymak sinirlerimi bozuyor.

Değişmeyen tek şey, değişimin ta kendisidir. Gel gör ki Fenerbahçe’miz de bu pek öyle olmuyor. Kişisel çıkarlar uğruna, koskoca bir kulüp bozuk para gibi harcanıyor.
Yapılması gereken çok şey var ama öncelikle Aziz Yıldırım’ın hemen istifa etmesi, Fenerbahçe’nin önünü kayıtsız şartsız açması gerekiyor. Fenerbahçe camiası Türkiye’nin en büyük camiasıdır ve kulübüne sahip çıkacaktır. Hiç kimsenin bundan şüphesi olmasın.
Son olarak Aziz Yıldırım’a bir tavsiyede bulunuyorum; Aziz Bey gerçekten Fenerbahçeliyim diyorsan Fenerbahçe’nin önünü aç. Başka amaçlar uğruna o koltuğu işgal ettiğini hepimiz biliyoruz. Fenerbahçe’yi seviyorsan bırak artık.
Allah Fenerbahçe’mizi ve Türk Futbolunu şer düşüncelerden korusun!
Sevgi ve Saygılarımla
Tahir KıranSayfa Kategorisi: Tahir Kıran
 
Paylaş
 
Anket