Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

En Genç Medya Patronu Serdar Mercan

En Genç Medya Patronu Serdar Mercan, Sermer Medya yönetim kurulu başkanı olarak son yıllarda birçok ünlü markanın reklam ajansı oldu ve yaptığı reklam kampanyalarıyla reklam ajans dünyasında önemli isimler arasında yerini aldı.

“Her reklam, markanın kimliğine yapılan uzun vadeli bir yatırımdır” diyen Serdar Mercan; Sermer Medya olarak marka ve kurumlar için her projede yenilikçi olmayı ve yeni fikirler üretmeyi hedefleriz. Müşterilerimizin iletişim sorunlarına efektif ve yaratıcı çözümler sunarız. Bunun için de uzmanı olduğumuz geleneksel reklamcılığın, interaktif dünyanın, deneyimsel pazarlamanın tüm olanaklarından sonuna kadar faydalanırız.

Sermer Medya müşterilerinin iş hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlamak amacıyla pazarlama iletişimi prensipleri çerçevesinde iletişimi stratejik olarak planlar, yönetir ve uygularız. Sonuç odaklı iletişim yaklaşımımız ve çözümlerimiz ile müşterilerimize farklılaşma imkanı yaratırız. Rekabetçi avantaj elde etmelerine yardımcı oluruz. Sayfa Kategorisi: RÖPORTAJLAR
 
Paylaş
 
Anket