Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

TÜMSİAD’DA 15 TEMMUZ BİLDİRİSİ

TÜMSİAD  ve kardeş kuruluşları Semerkand Vakfı, Beşir Derneği, GENÇ-KON ve mostar Gençlik Federasyonu, 15 Temmuz’un birinci yıldönümünü değerlendirmek için bir Basın Toplantısı düzenledi.
Toplantıda yaptıkları açıklamalarda;
“15 Temmuz 2016’da yakın tarihimizin en büyük ihaneti olan darbe girişimini gerçekleştiren FETÖ, milli egemenlik ve bağımsızlığımızı doğrudan hedef almıştır. Kalkışılan bu darbe girişimi ülkemizin siyasi istikrarının yanı sıra projelerimizi ve ekonomik potansiyelimizi de hedef almıştır. Milletimiz 15 Temmuz Direnişini gerçekleştirmekle kalmamış güçlü bir Türkiye için anayasa değişikliği yapmıştır. Ülkemiz artık yeni anayasa ve yönetim sistemi ile gelişmesini ve büyümesini arttırarak devam ettirme kararlılığındadır. Kardeş kuruluşlarımızla birlikte tüm varlığımızla 15 Temmuz ruhunun yaşatılması ve yaşananların unutulmaması için çaba sarf ediyoruz” diye belirtmişlerdir.
Ayrıca cumhurbaşkanına, başbakana, devlet yetkililerine, siyasetçilere, kanaat önderlerine, sivil toplum kuruluşlarına, emniyet mensuplarına ve özel harekatçılara, milli istihbarat görevlilerine, silahlı kuvvetlere ve millete teşekkürlerini sunmuşlardır.

 Sayfa Kategorisi: CEMİYET DAVET
 
Paylaş
 
Anket