Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Bodrum'da yaz...

Yazı ilk selamlayanlardan biriyim her zaman ama Bodrum'a gitmeden bünyem yazın geldiğini kabullenmiyor! O nedenle ruhumda yaz Bodrum'a gidince başlıyor asıl!

Çünkü yaz demek önce Bodrum demek, Bodrum demek yaz demek!

Bu sene Bodrum uzun yıllar sonra bence en top dönemini yaşıyor, aslında çok eskileri bilmem ama 5 senedir düşüste olan Bodrum yine zirve oldu. Galiba bunun sebebi İstanbul’un en güzel mekanlarının yazlıklarınını Bodrum'a açması... D-ream'in neredeyse tüm işletmeleri Bodrum'da bu sene! Jüpiter Grup, Sess derken istanbul Bodrum'a taşındı diyebiliriz.

Yalıkavak açık ara Bodrum'da önde bence, hele Palmarina deyim yerindeyse şehir merkezi oldu. Mimoza, Melengeç, Miam ve Garos bunlar yine vazgeçilmezlerden biriydi Bodrum'da benim için!

Birde Bodrum'da rüzgar gibi esmeye başlayan mekanlar var tabii ki! İstanbul'da da çok sevdiğim Fenix ilk sırada benim için... Yemekler zaten hep lezzetli, müşteri profili diyebilirim ki İstanbulda'kiyle aynı. Hafta içi bile doluydu Fenix.

Ve tabii ki 29, Zuma ve Hazine. Bu mekanlara gitmek için günler öncesinden rezervasyon yaptırmanız lazım yoksa yer bulmanız nerdeyse imkansız. Hazine'nin Yalıkavak'taki ilk yazı... Ve bence inanılmaz yakışmış Ege'ye Hazine...

Her gün canlı müzik var; Boygar, Özay, Yol Project yine mest etmeyi başarıyor! Hangisi önde derseniz ayırt edemem, çünkü her birinin verdiği haz bambaşka!

Hazine'de keyif bitince çok uzaklaşmadan arabesk kafasına girmek isterseniz ki bence isteyin hemen Bi Alt Kat'a inmenizi tavsiye ederim! Gerçekten çok başarılı!

Beach'lerde bu yaz da zirvede Maça Kızı var tabii ki! X Beach, Kuum Beach, Nikki Beach, Moon Beach ve İl Richio da popülerlikte zirveye oynayanlardan!

Ve olmazsa olmazımız! Hem İstanbul’un hem Bodrum’un en vazgeçilmezi en eskisi, en eğlencelisi her sene olduğu gibi bu yaz da yine Sess... Yüksel Yılan, Nurettin Yeşiltepe ve Cemil Acar önderliğindeki muhteşem ekibi ve tabii ailemizin DJ'i ünvanını canı gönülden verdiğimiz Can Parlak ile Sess Türkbükü gecelerinin efsanesi olmaya devam ediyor!

Uzun yazının kısası Bodrum tüm coşkusuyla sizi bekliyor! Ama çok hareketli günlerin sizi beklediğini unutmayın ve gün gün saat saat rotanızı iyi organize edin! Şimdiden iyi tatiller...Sayfa Kategorisi: YAZARLAR
 
Paylaş
 
Anket