Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Elements Yalıkavak villaları Cemiyete tanıtıldı

İş ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri, dünyaca ünlü mimar Emre Arolat imzasıyla hayat bulan Elements Yalıkavak villalarında gerçekleşen davette bir araya geldi. 
Tüm dünyada giderek yükselen lüks yaşam trendi, Türkiye’de Elements Yalıkavak villaları ile Bodrum’da hayat buluyor. Sınırlı sayıda inşa edilen Elements Yalıkavak villaları, 19 Ağustos Cumartesi akşamı örnek villada gerçekleşen gün batımı daveti ile iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerine tanıtıldı.  
Davete katılan isimler, doğal yapıyı bozmadan hayata geçirilen, Yalıkavak Koyu’nun muhteşem manzarasına hakim birbirinden özel villaları Aşkın Arsunan’ın müzikleri ve gün batımı manzarası eşliğinde deneyimleme fırsatı buldular. 
Lüksün yeni doğası…
Dubai'de düzenlenen Cityscape ödüllerinde 'Geleceğin Rezidans projesi' seçilen Elements Yalıkavak villaları, 34 dönümlük arazi üzerinde doğa ile iç içe bir konseptte tasarlanan 23 adet çok özel villadan oluşuyor. Büyüklükleri 320 ile 820 metrekare arasında değişen villalar, yüzyıllık zeytin ağaçlarının ve kayaların yeri korunarak doğaya saygıyla inşa edildi. 
Her biri birbirinden farklı olan ve çoğu birbirini görmeyecek şekilde konumlandırılan villalar, dört mevsim yaşam düşünülerek tasarlandı. Evlerin denize bakan ön cephesi, panoramik manzaranın, cömert peyzaj dokusunun ve denizden gelen meltemin içeri girmesine imkan veriyor. Muhteşem Bodrum manzarasına hakim terasları, kendine ait özel havuzları ve yüksek servis standartları ile Elements Yalıkavak villaları, gerçek lüksü Bodrum’un eşsiz doğasıyla buluşturuyor. Sayfa Kategorisi: CEMİYET DAVET
 
Paylaş
 
Anket