Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

ALTIN KALPLER YENİ SEZONA ATATÜRK KÖŞKÜNDE VERDİĞİ YEMEKLE MERHABA DED

 

ALTIN KALPLER YENİ SEZONA ATATÜRK KÖŞKÜNDE VERDİĞİ YEMEKLE MERHABA DEDİ

 

Kadın ve Çocuklara yardımcı olmak adına başkanlığını şenay dağlı’nın gerçekleştirdiği Altın Kalpler Gönüllü Yardım Platformu yeni sezona muhteşem bir açılış yaptı.

 

İSTANBUL – Florya Atatürk Köşkü’nde Altın Kalpler Gönüllü Yardım Platformu Başkanı Şenay Dağlı, basına ve birbirinden değerli üyelerini bir araya getirdi. Yeni sezonda çok güzel yardım işleri yapacaklarını ileten muhteşem kadınlar öğle yemeğinin ardından kışa merhaba pastasını kesti.

 

Günün anlam ve önemi hakkında bilgi veren Altın Kalpler Gönüllü Yardım Platformu Başkanı Şenay Dağlı, bizler Altın Kalpler Gönüllü Yardım Platformu olarak kendi başına bir kuruluş olarak bir yola çıkmıştık. Grubumuz Ankara ve İstanbul’da çığ gibi büyüdü. Bizler ne derneğiz ne vakıf ne de bir kurum kuruluşa bağlıyız. Dolayısıyla kendi imkanlarımızla etkinlikler yaparak çok yerlere yardım götürüyoruz. Bugün de istanbul Altın Kalpler’in sezon açılışını, büyük bir yemek partisiyle “kışa merhaba” diyerek kutladık. Herkes çok hoş samimi bir o kadarda mütevazi. Öyle güzel enerjimiz var ki bu sene resmileşme yolunda giderek Altın Kalpler Gönüllü Yardım Platformu olduk.

 

“Ekim’de muhteşem projeyle geliyoruz”

 

“ Sığınma evleri için toplandığımız bu yardımlarımızı yine de gerçekleştireceğiz.” diyen Esin Yağmurdereli “ Tek hedefimiz yardım, yardım, yardım. Belki de bu sefer yapacağımız yardım yine şehit aileleri için olabilir...” bigisini ilettiSayfa Kategorisi: CEMİYET DAVET
 
Paylaş
 
Anket