Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Aslı Şen ve Dr. Cansen Yeni “Fashion and Beauty Talks” daveti

Aslı Şen ve Dr. Cansen Yeni “Fashion and Beauty Talks” kapsamında Galeries Lafayette’de buluştu


Kök hücre yöntemi ile sağlık ve güzellik konusunda fark yaratan ONKIM danışmanı Dr. Cansen Yeni ve saç bakımı konusundaki deneyimlerini Ashley Joy markası ile sevenleriyle buluşturan Aslı Şen, “Fashion and Beauty Talks” kapsamında Galeries Lafayette’de bakım ve güzellik üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.


Davete İstanbul iş, Sanat ve Cemiyet hayatının tanınan simaları; Demet Sabancı Çetindoğan, Arzu Sabancı, Neslihan Sabancı, Özcan Sabancı, Sema Basa, Deniz Ayaydın, Işıl Reçber, Sitare Akdilek, Buket Taşdelen, Zeynep Ilıcalı, Eda Kosif, Burcu Şendir, Meltem Demir, Saba Güceylioğlu, Zeynep Germen, Nora-Talia Kalpakçıoğlu,Didem Özger, İpek Erköse, Gül Erçetingöz, Fatih Ürek, Zuhal Pirinçcioğlu, Özde Özer, Ayşegül Uluç katılım gösterdi.


Doğal ürünleri ile dikkat çeken Ashley Joy markasının kurucusu ve sahibi Aslı Şen ve bu yıl 10. Yılını kutlayan ONKIM kök hücre merkezi klinik danışmanı Dr. Cansen Yeni Kut, Galeries Lafayette’de bir araya gelerek kök hücre, saç ve cilt bakımındaki en yeni trendler ve çözüm önerilerini masaya yatırdı.


İş, cemiyet ve sanat hayatının ünlü isimlerinin katılım gösterdiği söyleşide, Sonbahar başlarken cildi ve saçları korumak, yenilemek, bakım uygulamaları hakkında en son trendler aktarılırken, Dr. Cansen Yeni ve Ashley Joy markasının kurucusu Aslı Şen kişisel deneyimlerini dinleyicilerle paylaştı.


Kök hücre, saç ve cilt bakımı konularında bilimsel, deneyimsel ve doğal sırların paylaşıldığı söyleşide; yaşa göre bakım, yenilenme ve temizlik uygulamaları hakkında bilgiler paylaşıldı.

 Sayfa Kategorisi: CEMİYET DAVET
 
Paylaş
 
Anket