Tel: 0212 263 01 80-94

 

GSM: 0541 230 20 17-18

 

E-mail: info@vipturkeydergisi.com

Rabia Kurşun“DİAMOND” isimli hazır giyim koleksiyonu tanıttı

Rabia Kurşun’un kendi adını taşıyan ve baş tasarımcısı olduğu moda markasının, 2017 Sonbahar-Kış “DİAMOND” isimli hazır giyim koleksiyonu, 28 Eylül 2017 tarihinde Fairmont Quasar Otel’ de çay daveti eşliğinde, mini bir defile ile modaseverler ile buluştu.

Değerli mücevherlerden ilham alınarak her biri ayrı titizlikle hazırlanan 2017 Sonbahar-Kış dış giyim ağırlıkta olan 30 parçalık hazır giyim koleksiyonu, şehirli kadının kendini mücevher kadar özel hissedeceği şekilde estetik bir tasarımla üretildi.

İş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği Rabia Kurşun ‘un “DİAMOND” ismini verdiği koleksiyonda, kumaşlara işlenen nakış aplikeler ve taşlar ile çalışılmış feminen tasarımlar daha cesur kadınlara hitap ederken, klasik çizgisinden ödün vermeyen kadınlar düşünülerek daha yalın ve zamansızlık mottosundan yola çıkılarak hazırlanan tasarımlarda büyük ilgi gördü.

Rabia Kurşun imzasını taşıyan hazır giyim koleksiyonu, tasarımcının üçüncü koleksiyonu olmakla birlikte, bu koleksiyonda tasarımlarını sanat eserine dönüştüren kusursuz

nakışları ve zarif aplikeleri kusursuz kalıp ve işçilik ile birleştirip ortaya çıkardığını ifade etti.

Rabia Kurşun 2017 Sonbahar-Kış modası hakkında davetlilere bilgi vererek, davetlileri ile yakından ilgilendi.

 Sayfa Kategorisi: CEMİYET DAVET
 
Paylaş
 
Anket